Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Blizno – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Duża działka (3338m2) zabudowana domkiem letniskowym ocieplonym i z tarasem nad jeziorem ,na sprzedaż. Na działce jest możliwość wybudowania dodatkowo domu całorocznego jednorodzinnego. Pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Brodnica

Matejki,Brodnica(Blizno + 25 km)

795 000 zł230 m² 3 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Brodnica komfortowy dom z wyposażeniem w dobrej lokalizacji. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym "M". Machdom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grudziądz

Tarpno,Grudziądz(Blizno + 25 km)

885 000 zł160 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 135 m użytkowej (160 m po podłodze), położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Grudziądzu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Świdwin(Blizno + 11 km)

440 000 zł108,24 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 108 m2 z garażem i ogródkiem, położony w Świdwinie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość zlokalizowana na terenie posesji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żałe

Żałe(Blizno + 22 km)

1 550 000 zł204 m² 7 598,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy dom z linią brzegową jeziora - idealny dla rodziny lub pod agroturystykę Na sprzedaż oferujemy piękną nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Cymbark

Cymbark(Blizno + 16 km)

505 000 zł108 m² 4 675,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym - Cymbark k. Wąbrzeźna Powierzchnia domu: 108 m | Powierzchnia budynków gospodarczych: 210 m Powierzchnia działki: 1127 m Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rusinowo

Rusinowo(Blizno + 1 km)

292 000 zł141,07 m² 2 069,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Rusinowo. Jedyne 12km do miejscowości Świdwin i Resko. Dojazd drogą asfaltową. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Wąbrzeźno(Blizno + 15 km)

449 000 zł102,36 m² 4 386,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

NA sprzedaż: funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Wąbrzeźno, ul. Topolowa Szukasz solidnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łobez

Łobez(Blizno + 16 km)

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m2 położony 8 km od Łobza. Dom składa się z czterech pokoi, przechodniej kuchni z oknem, 2 łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Dargocice

Dargocice(Blizno + 25 km)

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

| klimatyczny dom w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i jeziora w Dargocicach, o charakterze wypoczynkowym, idealny dla szukających ciszy i wytchnienia od zgiełku miast, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Biskupiec(Blizno + 23 km)

1 600 000 zł181 m² 8 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Nowy dom na sprzedaż w Biskupcu ( warmińsko-mazurskie) wysoki standard, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom o powierzchni 181 m , położony na działce 807 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Blizno

Blizno,mazowieckie

530 000 zł175 m² 3 028,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Siedlisko Zlokalizowane w woj. mazowieckim, powiat Sierpc, gmina Szczutowo, wieś Blizno. Działka o pow. 3900m nad jeziorem Szczutowskim z linią brzegową ok.70m. Istniej możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij