Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Blizno

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Domek letniskowy

Blizno,kujawsko-pomorskie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Duża działka (3338m2) zabudowana domkiem letniskowym ocieplonym i z tarasem nad jeziorem ,na sprzedaż. Na działce jest możliwość wybudowania dodatkowo domu całorocznego jednorodzinnego. Pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Blizno,kujawsko-pomorskie

64 500 zł20,04 m² 3 218,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Blizno. Lokal ma powierzchnię 20,036 m2 i składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

325 000 zł57,80 m² 5 622,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja-Brodnica komfortowe mieszkanie z wyposażeniem na sprzedaż! Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym "M". Machdom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 080 zł44,18 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja- rypin mieszkanie W centrum miasta. Machdom invest nieruchomości   Wiosenna promocja trwa tylko 6500 za m2 ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ I UMÓW NA.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Łasin

Łasin(Blizno + 16 km)

99 000 zł45,92 m² 2 155,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,92 m , zlokalizowane na poddaszu kamienicy przy ulicy Kościuszki w Łasinie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Legionów

Tarpno,Grudziądz(Blizno + 25 km)

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu usługowego - Osiedle Tarpno, ul. Legionów Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rydzewo

Rydzewo(Blizno + 24 km)

160 000 zł4 100 m² 39,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4100m2 w Rydzewo, gmina Drawsko Pomorskie między jeziorami Rydzewo i Będargowo, do każdego jeziora mniej niż 100m odległości. Na działce pozostałości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Szabda

Szabda(Blizno + 23 km)

4 799 999 zł1 874 m² 2 561,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i energooszczędny obiekt magazynowy znajdujący się w miejscowości Szabda zaledwie 1km od Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Hala została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Grudziądz

Grudziądz(Blizno + 25 km)

2 000 zł300 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Kobylanka k/grudziądza. Budynek murowany o powierzchni 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni 60 m2 do wynajęcia na cele usługowo-magazynowe. Działka o powierzchni 2.868 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Skępe

Skępe(Blizno + 18 km)

800 000 zł12 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy dk10! Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa, komercyjna w miejscowości skępe, bezpośrednio przy Drodze Krajowej dk10. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,41 m² 7 155,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w Brodnicy na ulicy Malickiego. Brodnica woj. kujawsko-pomorskie. Promocyjna cena sprzedaży! Cena przed promocją wynosiła 395 000 zł. Obecna promocyjna.